Listy Nr 31

nr31_okladka_minilisty

KĄCIK MAŁEGO I DUŻEGO ATAROWCA IM. KRZYSIA KUBECZKI

Wyniki ankiety nie oddają proporcji posiadanych komputerów wśród waszych czytelnikow. (…) Dlaczego w TS8 nie było ŻADNEGO opisu na Atari! ??!(…) A teraz motto pana Kieksa na dzień 3.9.94: „Użytkownicy Atari jeżdżą Ferrari, użytkownicy Commodora używają traktora i te sprawy… „. Pan Kleks to kretyn (a wy to Kieksy), bo nie ma co wymyślać.

Krzyś Kubeczko

P. S. Krzysztof Qbeczko nie ponosi odpowiedzialności za treść TS.

Ankieta… Oczywiście wyniki nigdy nie odzwierciedlają rzeczywistości, ale przedstawiają pewien trend (domyśl się jaki) i trzeba się z tym pogodzić. Opisy na Atari to sprawa poważniejsza – nie było ich w dwóch numerach z rzędu i doskonale rozumiemy bunty Atarowców. Sytuacja zmusiła nas do poważnej rozmowy z Wiewiórem i Kaczorem, którzy zaraz jak tylko skończyli zbierać zęby, pobiegli pisać teksty (kiika znajduje się w tym numerze). Niniejszym pochwala się Krzysia K., który poza pisaniem głupot podtrzymujących życie tej rubryki przysłał nam 6 gier Shareware na małą Atarynkę – wykorzystamy, chyba coś jest już nawet w tym numerze. To prawidłowa postawa u człowieka, który jest już niemalże jednym z nas (choć nawet nie wiemy, jak wygląda). Mądrości pana Kleksa są piękne, zaś jeśli chodzi o P. S., to całe szczęście -jeszcze tego by nam brakowało. Ponieważ Krzyś zachował się dobrze, więc wiadomość dla Niego, mamy już gościa, który będzie opisywał gry na duże Atari. Od tej pory każdy list z bluzgami na ten temat zakończy się wynajęciem przez nas Gumisia, Smurfow i Siedmiu Krasnoludków celem eksterminacji nadawcy. Howgh!

ZDANIEM ESKPERDÓW

Co starego. Amiga.
Jest to kompu… tfuuu, grat. jakich mało. Dlaczego mało? Ponieważ ten grat to całkowita beznadzieja. Pomimo iż jest 16 bitowy, grafika nie różni się od ZX Spectrum, animacja jest do [—–ocenzurowano], że o dźwięku nie wspomnę. Do wyboru mamy kilka programów, których sztywność sprawia, że nie da się w ogole grać czy pracować. Wystrzegajcie się tego grata, dobrze wam radzę.

Mr. Cola

Pierwsze wrażenie: – *****
No, chyba trochę przesadziłeś. Pomysł doceniamy i czekamy na następne krótkie recenzje popularnych komputerów (ale jak przyjdzie list od Spectrumnowców z bluzgami na Mr. Colę, że porównuje ich komputer z Amigą, nie ręczymy za siebie).

ZOMBIE-ATTACK

Jeśli nie będzie opisów na trumnę, to was rozszarpię! Kopalnego ususzę, Małolatę zgwałcę, Gawronowi wyrwę skrzydła itp. Będę waszym koszmarem! Będziecie się modlić, żeby Krzyś Kubeczko pisał częściej! Drżyjcie!

Punk

Rubryka “Czytelnicy Nadesłali” jakby ignoruje tak dobry sprzęt, jakim jest ZX Spectrum. Bardzo dobrze, że A&G opisują gry na ZX-a. W ten sposób chcą chyba powiedzieć, że nie wszystko skończone, a użytkownicy trumien z pewnością zauważą, że nie taki ten ich sprzęt marny, jak mówią kumpie od PC. Wydrukujcie mój opis.

Adam

Inteiu! Cud! Dwa iisty od trumniarzy w jednym miesiącu! Coś niesamowitego. Ale żadnych złudzeń, Panowie. ZX Spectrum już dawno zmarło i wszyscy je dobrze wspominamy (stąd nasze opisy w “Stare Ale Jare”). Nie zekłócajcie mu spokoju, bo po tej stronie dzieło Sir Sinclaira nigdy żyć nie będzie. Zaś wy, nekrofile, opchnijcie swoje maszynki: starczy Wam na parę kieszeni żetonów na automatach i lepiej na tym wyjdziecie.

KĄCIK STAŁEGO KORESPONDENTA

Czołem knoty. Dlaczego tyle piszecie o grach na płytach CD (kompaktowa d…). Jak ja se to, [—–z uwagi na wymogi przyzwoitości], kupię, może mi ufundujecie? Mam też prowakacyjne spostrzeżenie: dlaczego Chińczyków jest tak duzo – bo używają chińskich prezerwatyw.

Rumun Navigator

Najlepsze życzenia z okazji urodzin, które jak podajesz, miałeś w lipcu Jeśli chodzi o to zdjęcie panienki, które przysłałeś, to ani nie zeskanujemy, ani nie opublikujemy. Co prawda jest ona rozebrana – dobrze, ale jednocześnie ma brzydką figurę – baaardzo źle! Pogiądy piłkarskie Twojego kumpla Alex aktywnie podziela. Gry na CD to przyszłość, jak nie masz kasy, to idź na imprezę, cały czas zachowuj trzeźwość, a nad ranem pozbieraj butelki. Nam odpalisz miliardzik za pomysł, za resztę masz komputer, dom, samochód. . Metoda ta wymaga olbrzymiego hartu ducha i wytrzymałości, ale w tym świecie nic nie przychodzi łatwo. Uważaj! Jeśli Twoje spostrzeżenie jest trafne, to może się też stosować do Rumunów, zaś nasza wiara w jakość ich wyrobów jest jeszcze mniejsza, niż w produkcję chińską.

POCZĄTEK NOWEJ ERY

Zróbcie bardziej zabawne komentarze do screenów, bo macie deko konkurencji. Dobrze wam radzę.

Jane Sonda
P. S Nie myślcie, że zwariowałam, ja już i tak jestem wariatką.
P. S.2. Ale chyba jeszcze się nie nadaję do szpitala psychiatrycznego (przynajmniej ja tak uważam).

Witamy na łamach pierwszą reprezentantkę płci pięknej (owacja). Panie nagle dały znać o sobie i przez ostatni miesiąc przysłały 8 listów, czyli 4 razy więcej, niż przez poprzednie dwa iata. Jeśli ta tendencja się utrzyma, to niedługo założymy biuro matrymonialne dla graczy, gdzie będzie można dokonać wyboru partnera (/ki) z uwagi na wzrost, wiek, wymiary i oczywiście orientację. Jak się Wam podoba: 18 – letnia blondynka, lubiąca Larry’ego pozna chłopca starszego o dwa lata, który nauczy ją grać w Street Fightera II – byle nie PC -towca. Że co? Beznadziejne? Trudno, mamy więcej dobrych pomysłów. Wracając do Twojego pytania: robienie na siłę podpisów pod screenami wypada kiepsko I BARDZO NAS TO CIESZY (znamy kiika przykładów). Nadajesz się do szpitala psychiatrycznego – Twój iist był jednym z bardziej normalnych, jakie dostaiiśmy przez ostatni rok, co dobitnie świadczy, że jesteś inna, niż reszta populacji.

(ZA) JOB, SWEET (ZA) JOB

Podoba mi się ta wasza robota w “TS”. Tak sobie siedzieć i giercować cały dzień.

Bogy

A potem przychodzisz do domu, zjadasz obiadek, coś wypijesz, oglądasz coś w TV wieczorem wypad z kumplami albo dziewczyną. O północy kładziesz się do łóżka (optymistycznie załóżmy, że sam) i… sekundę… przecież ja miałem ten tekst przynieść cztery dni temu… Siadasz, zaczynasz zasuwać parę godzin jak dziki, potem trzy godzin snu, idziesz i grasz cały dzień. To nie jest taka całkiem łatwa robota, stary. Aie za to przynosi dużo satysfakcji (szkoda, że niematerialnej).

SEX & GAMES & ROCK N ROLL

Skoro powstała rubryka „Jest Taktycznie”, to czy nie można by stworzyć rubryki “Jest Erotycznie”?

Prosty Tucjusz

Gierek taktycznych jest jak na razie znacznie więcej, niż erotycznych i w tym problem: aby była rubryka, muszą być gry. Jednak gdy ów podstawowy warunek zostanie spełniony, od razu założymy rubrykę. Jeśli Naczelny nie wyrazi zgody, zagrozimy mu secesją, sukcesją, abberracją, dezercją, arogancją i indyferentnym indygerencjałem. Nie powinno być problemów. Wszak Twoja prośba jest tylko jedną z wielu. ..

ULOTNY ŚWIAT MARZEŃ

Moglibyście dodawać do gazetki dyski lub kompakty (cuda też się zdarzają). Na Zachodzie nie ma gazety bez dysków.

Damian K.

Dzięki za list – był niezły. Jeśli chodzi o dyski, to są dwa olbrzymie problemy. Pierwszy dotyczy firm. Na Zachodzie ukazują się rozmaite previews gierek, bowiem firmom zależy na reklamie w tych państwach. Czy zależałoby im na reklamie w dalekiej Plonad, Poland czy jakoś tak? Chyba nie. Zaś nasze firmy – no comments najpierw niech w ogóle coś wydadzą. Druga kwestia, to sprawa techniczno – cenowa – przy obecnych układach na rynku, taki specjalny TS kosztowałby ponad stówę (i to grubo) . A więc na razie – zapomnij.

Na listy odpowiadał mocno już zmęczony i śpiący team A&G, i choć rzut oka na zegarek wskazuje, że jest dopiero 01.45, to chyba zaraz klawiatura posłuży nam za poduszkę i pójdziemy spad, a. shhydfaufymmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

listy31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*