Top Secret 33/12

okladka_33_mini

WSTĘPNIAK:
Święta tuż tuż, więc dzieje się wiele, czasem, niestety, niedobrego. Największą niespodziankę zrobił nam jako graczom Główny Urząd Cel, a dokładniej kilku jego pracowników. Wymyślili oni sobie, iż sprowadzane do Polski gry wycenione są za tanio i wstrzymali parę dostaw (jak jest w sklepach sami wiemy). Chcą przywalić takie cło, żeby naszym największym dystrybutorom softu odechciało się go sprowadzać, a nam kupować. Pomysł chytry, tyle że beznadziejny, zwłaszcza przed Świętami. Mamy nadzieję, że dystrybutorzy się sprawią (na razie trzymamy kciuki, do następnego numeru może zbadamy sprawę dokładniej), bo inaczej np. “TFX” będzie kosztował ok. 2 min. I kto to kupi?! Chyba głupi!!! A na Święta pozostaną produkty krajowe, ciągle niezbyt liczne i jakościowo osiągające najczęściej górne strefy stanów średnich. Tyle o polityce.

U nas, jak zwykle, zmiany. Numer grubszy, pracy więcej, Alex robi w tipsach 300% normy, kończymy z opowiadaniem, zaczynamy z komiksem, kontynuujemy resztę z nieznacznymi zmianami. Wszyscy pracują w stanie po mroczności jasnej, tak że w przypadku jakichkolwiek obsuw, niedociągnięć czy bicia policjantów nie mogą ponosić za nic odpowiedzialności (pod tym względem nic się nie zmieniło).

Naczelny w ramach kompletowania domowego ZOO ma już jeża i kota. Jeż zapaskudził mu wannę, kot resztę mieszkania, bo miał rozwolnienie. Naczelny czeka do Wigilii, aby zwierzęta wytłumaczyły swe zachowanie. Dobroch-na za to przechodzi samą siebie. Ostatnio zrobiła tak piorunujące wrażenie na Haszaku, iż ten podczas jej wychodzenia z redakcji zaplątał się w plecak Kaczora i musiał oprzeć się o szafę z redakcyjnym serwisem, która chwilę później znalazła się na podłodze. Straty: 2 szklanki, 3 talerzyki. Kopalny pojawił się (wow!) po to tylko, by zgłosić chęć wykorzystania całego urlopu przysługującego mu za wszystkie lata do roku 2000 włącznie. Biorąc pod uwagę, iż przez ostatnie miesiące wpadał do redakcji jedynie w poszukiwaniu fundatorów piwa, decyzją swą usankcjonował stan faktyczny.

Kończąc życzymy Wam, Drodzy Czytelnicy

Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku, mnóstwa tanich i rewelacyjnych gier na Wasze komputery oraz masy czasu, by w nie zagrać.

Zatwierdził do druku Triumwirat (stan 2 osoby = 100%)
Emilus i Sir Haszak (wszyscy odświętni)

GRY:
Agent Czesio (Amiga)
Alien Target (Amiga)
Armored Fist (PC)
Bunny Bricks (Amiga)
Delta V (PC)
Dracula Unleashed (PC)
Drip (C64)
F-18 No Fly Zone (PC)
Ford Simulator v. 5.0 (PC)
God of Thunder (PC)
Humans 2 – Jurasic Levels (PC, Amiga)
International Tennis Open (PC)
Lawnmower Man (PC)
Łowca (Atari XL/XE)
Myst (PC)
One Must Fall 2097 (PC)
Overlord (PC)
Return to Zork (PC)
Road to the Final Four II (PC)
Slatterman (C64)
Spy Master (PC)
Star Crusader (PC)
Super Stardust (Amiga)
System Shock (PC)
Traps & Treasures (Amiga)
Wild West (Amiga)
Wolf (PC)

JEST TAKTYCZNIE:
D-Day (Amiga, PC)
Iron Cross (PC)
The Premiership Manager Football Game (PC)
Central Intelligence (PC)
Sim City 2000 CD (PC, Amiga)
Zeppelin (PC)

ARKANOIDY – Przegląd

PEGASUS (3 gry)
NINTENDO (3 gry)

STARE ALE JARE:
TARGET RENEGADE

CZYTELNICY NADESŁALI:
CYBERWORM

KONSOLOWY ŚWIAT
SPRZĘT:
Mephisto
Gravis UltraSound Max

KALENDARZ
KONKURS NA NAJLEPSZĄ GRE ROKU
MAGIA I MIECZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*