Top Secret 31/10

nr31_okladka_miniWSTĘPNIAK:
Seria nieszczęść, o których wspomniałem w poprzednim wstępniaku, zakończyła się wypuszczeniem drugiego ósmego numeru. Mimo tego wakacje nie dały się zatrzymać i mamy miesiąc roku szkolnego za nami. W ramach zadośćuczynienia za tę drobną pomyłkę góra redakcji wykonała społecznie użyteczną pracę fizyczną opróżniając magazyny Spółdzielni pełne wszelakiego sheetu (shitu? !) i zdobywając jednocześnie specjalność “noszacz pakowacz”.

W ostatnim czasie (w odróżnieniu od przedostatniego) zdarzyło się wiele pozytywnych rzeczy. Przede wszystkim Alex skończył kampanię wrześniową z wynikiem lepszym niż nasza Ojczyzna przed 55 laty. Przekładając na polski ma on teraz pół roku luzu, co znajdzie wyraz na łamach TS. Gawron, jego czasowo odłączna połówka, wrócił właśnie z niewoli egipskiej (Bajtek) i od razu jego wydajność skoczyła o 400% (wysmarował tekstów na trzy najbliższe numery) . Istnieje szansa, że się już zmęczył i chwilowo zaprzestanie dalszej grafomańskiej działalności.

Emil przeniósł się do Babci (to się teraz tak nazywa?!), myląc pogonie. Jego kryjówka, znana podobno zagorzałym graczom RPG i miłośnikom napojów kapslowanych z dużą zawartością piany, pozostaje dla Redakcji chwilowo nieznana. I tyle z kroniki towarzyskiej.

A teraz o polityce. Tu jak zwykle toczy się nieustająca zabawa między piratami a policjantami w “Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? “. Sądząc po Warszawie policja znów zaktywizowała swe działania na rzecz obniżenia procentowej zawartości piratów na 1 m kw. giełdy. Postawa funkcjonariuszy była bardzo ujmująca (ujęto 4 amigowców). Doszły nas także słuchy, że w stołecznym mieście Krakowie jakiś czas temu trafiono 3 ofiary, które będą miały możność obejrzeć skład sędziowski z bliska. Cóż, gdzie drwa rąbią, tam rąbani lecą.

Z powinszowaniami dla wszystkich legalistów, lojalistów i leptosomatyków

Triumwirat w składzie 2 persony (w tym jedna non grata) Emilus i Sir Haszak (wszyscy nastawieni sero-pozytywnie)

GRY:

Arnie II (C64)
Cyber Kick (Amiga)
Deathland (Atari XL/XE)
Doom II (PC)
Edd the Duck (C64)
Fatty Bear Fun Pack (PC)
Fist Fighter (Amiga)
Freshwater Fishing Simulation (PC)
Heimdall II (Amiga, PC)
Indycar Racing (PC)
Ishar III (Amiga, PC)
Jazz Jackrabbit (PC)
K-240 (Amiga)
Kości & Poker (C64)
ON the Ball Worldcup Edition (PC, Amiga)
Smuś (Amiga, PC)
SuperHero League of Hoboken (PC)
Wild Cup Soccer (Amiga)
Zool II (PC)

JEST TAKTYCZNIE:
Outpost (PC)
Defend the Alamo (PC)
ON the Ball Worldcup Edition (PC, Amiga)
Ports of Call (Amiga)

NINTENDO (4 gry)

ECTS ’94
MAGIA I MIECZ
DEMA
SPRZĘT: CYBERMAN
KONSOLOWY ŚWIAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*