Top Secret 6

okladka_06_miniWSTĘPNIAK:

Za tych, co na morzu

Wiemy, wiemy. Top Secret spóźnia się troszkę, ale nic to. Wspólnymi siłami ciechanowskich drukarzy i naszymi rękoma następny Top Secret w ofierze składamy.

I tak się złożyło, że ten numer to specjalny numer symulatorowy. Opis pełnego uzbrojenia F-19 uzupełni sagę z poprzedniego numeru, będąc zarazem preludium do zajęcia się śmigłowcem Apache. Ale najpoważniej przyjrzeliśmy się tym razem okrętom podwodnym. Na początek wypowie się Wielki Zientariusz i to wystarczy, by zrozumieć opisy Silent Service i 688. Od razu zapowiadamy Silent Service II, już w następnym numerze. I może wreszcie uda się też nie zapomnieć o F-15.

Nie stronimy i od konwencjonalnych Topsecretahów — Larry I i II, uzupełnienie do Police Quest II i wiele, wiele więcej. Dość spojrzeć na spis treści.

Znalazły się też trzy teksty smutackie — test kolejnej porcji joysticków, relacja z wystawy gier oraz – UWAGA! – jak powstaje Top Secret?, czyli najbardziej prywatne zwierzenia redakcji.

Z rzeczy bieżących – zawarliśmy znajomość z Panami Piotrem i Dariuszem Łukaszuk z baaardzo znanej firmy Dynamix Owocem pierwszych kontaktów jest ciężarówka licencjonowanych kopii gier firmy Dynamix oraz Sierra On-Line. Gry rozdamy w konkursach. Wszystko wskazuje na to, że niedługo będzie można WRESZCIE kupić legalnie coś z oprogramowania.

Niestety, Dynamix pisze gry tylko dla tripletu Amiga/ST/PC, więc Spectrumowcy i reszta będą trochę nie-ukontentowani. Ich staramy się obdzielać opisami jak najlepszych gier.

To wszystko wymaga niemałej gimnastyki, bo TS nie jest z gumy i może pomieścić skończoną ilość tekstu, zdjęć itp. Wy staracie się pomagać nam z całych sił i lektura listów daje nam bardzo dużo informacji, które wykorzystujemy przy składaniu kolejnych numerów Pomagamy też trochę bajtkowcom w rubryce „Co jest grane?”, więc starajcie się zajrzeć tam czasem.

Miłego ucztowania i do zobaczenia przy kolejnej porcji świeżego mięsa.

Redakcja

P.S. W tym numerze brak SOS — w następnym już w nowej szacie. Przypominamy o kuponach!

GRY:
688 Attack Sub (PC, Amiga)
Advanced Destroyer Simulator (PC, Atari ST, Amiga, C64)
Cadaver (Atari ST, Amiga)
Conflict in Vietnam (C64, Atari XL/XE, PC)
Cultivation (Atari XL/XE, Atari ST)
F-19 Stealth (Amiga, Atari ST, PC)
Larry 1 (PC, Atari ST, Amiga)
Larry 2 (PC, Atari ST, Amiga)
Lemmings (PC, Atari ST, Amiga, C64, Atari XL/XE, Amstrad, Spectrum)
Pirates (PC, Amiga, C64, Spectrum)
Police Quest II (PC, Atari ST, Amiga)
Rings od Medusa (C64, Atari XL/XE, Atari ST, Amiga)
Silent Service (PC, Atari ST, Amiga, C64)
Snoopy (Amiga, PC)
Steeve Keene Private Spy (Amiga, C64)
Stunt Car Racer (PC, Atari ST, Amiga, C64, Spectrum)
Tomahawk (C64, Atari XL/XE, Amstrad, Spectrum)

PUBLICYSTYKA:
Okręty podwodne
Apache AH-64

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*