Top Secret 46/1

nr46_okladka_miniWSTĘPNIAK:

Miłe złego początki

Świąteczny nawał gier przewala się z wolna przez redakcję. Fala powodziowa nie opadła jeszcze, bo ciągle wiele firm nie zdążyło wydać swoich produktów przed Świętami, a do następnych już nie za bardzo chce czekać. Dzięki temu przynajmniej do lutego nie powinniście narzekać w sklepach na braki na półkach, nieurozmaiconą ofertę i tym podobne, też przykre. Pisząc te ca 58 słów mieliśmy na myśli pomyślne rozpoczęcie nowego roku wydedukane na podstawie obserwacji obfitości dóbr niezbędnych każdemu graczowi. Oby tak dalej.

Owa obfitość zaznaczyła się także informacją, że już wkrótce rozpocznie się w Polsce sprzedaż konsoli Sony Playstation, dzięki czemu już nie będzie trzeba tychże konsol kupować prosto z walizki czy innego łóżka polowego (więcej informacji w wyjątkowo krótkim „Kąciku firmowy”) oraz zapowiedzią wystawienia na targach ECTS stoiska firmy Leryx, znanej dotąd jedynie z ogłoszeń zamieszczanych na naszych łamach, a zachęcających do generowania pomysłów na gry (niedługo firma znana będzie z kilku gier, podobno dobrych, które już są na ukończeniu).

W kontekście tak dużych zmian ilościowo-jakościościowych w polityce zwanej umownie wielką, niczym wydają się małe zwycięstwa naszej redakcji: już działa nasza strona w Internetowa (ze szczególnym naciskiem na „już”), Dobrochna rzuciła palenie na 2 tygodnie, po czym wróciła do nałogu, co uratowało redakcję przed demolką, a Sir Haszak nie skorzystał z niemal gotowego zaproszenia do Szkoły Żandarmerii w Poznaniu, gdzie miał gwarantowany 5-miesięczny wypoczynek od wszelkich strategii (czuł się zawiedziony, gdy przy wpisie wylosowano mu tylko stopień szeregowego; triumfował za to Naczelny, który dzięki tej nieodpowiedzialnej decyzji WKU jako posiadacz jednej belki nadal jest starszy stopniem).

Zaczęto się więc nieźle, dlatego kontunuując w optymistycznym tonie życzymy wszystkim na pożegnanie udanej epidemii grypy przypominając, że nie upoważnia ona do odchodzenia od komputera (komputer nie zaraża!).

Zatwierdził do druku

Triumwirat w stałym składzie dwóch osób £milus & Sir Haszak

PS. Dla pokrzepienia serc wszystkim zagrypionym podajemy mądrość starych graczy: grę należy przerwać nie wtedy, gdy wysiądzie gracz, ale komputer.

GRY:
SCREAMER (PC)
TOUCHE, THE ADVENTURES OF 5TH MUSKETEER(PC)
WITCHHEAVEN (PC)
THUNDERSCAPE (PC)
WWF WRESTLEMANIA (PC)
I’VE NO MOUTH AND I MUST SCREAM(PC)
DAN WILDER (Amiga)
FIFA SOCCER ’96 (PC)
ALIENS (PC)
ABUSE (PC)
FIGHTER WING (PC)
BLOOD WINGS (PC)
DESTRUCTION DERBY (PC)
LAS VEGAS CASINO (C64)
MANAGER PIŁKARSKI (C64)
WIZKID (Amiga)
BEAVIS & BUTT-HEAD (PC)
KID CHAOS (Amiga)
JUNGLE BOOK (PC)
PECHOWY PREZENT (Amiga)
CYBER FORCE – ZNIEWOLONY UMYSŁ (Amiga)
AIR POWER (PC)
FATAL RACING (PC)

JEST TAKTYCZNIE:
CAPITALISM (PC)
ACROSS THE RHINE (PC)
ADVANCED CIVILIZATION (PC)
SIM TOWN (PC)
MOTOR CITY (PC)
WARCRAFT II (PC)

KONSOLOWY ŚWIAT:
POPULOUS (SEGA)
SUPER PUNCH OUT (SNES)
BRUTAL SPORTS FOOTBALL (Jaguar)

CZYTELNICY NADESŁALI:
RASZYN
UPIÓR

INTERNETOWY KĄCIK GRACZA

SPRZĘT:
SEGA SATURN
ACTION REPLAY PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*