Top Secret 36/3

okladka_36_miniWSTĘPNIAK:
Inwazja
Ale się porobiło! Alex będąc człowiekiem ambitnym postawił sobie ambitny cel – być KIMŚ. Kimś więcej niż zwykłym, szarym nadredaktorem najlepszego pisma o grach komputerowych na półkuli wschodniej, a może nawet i w Polsce (pisząc KIMŚ mamy na myśli szereg skrótów poprzedzających na wizytówce imię, a nawet nazwisko każdego ogólnie szanowanego obywatela: JKM JE prez. amb. gen. hr. prof. dr zreh. mgr inż. CWKS CD32 HGW). Nie mogąc się spełnić w naszej redakcji stwierdził, że należy obalić redaktora naczelnego w jakiejś innej, by miejsce się nie marnowało i zająć je. Najpierw padło na tygodnik „Wprost”. Alex wdarł się do właściwego budynku pod pozorem ustalenia tematu artykułu, który miał dla tejże redakcji napisać i… straszny zawód!!!. Pan Prezydent wyskoczył z jakąś nieziemską inicjatywą, jak to on, cala redakcja „Wprost” wraz z Naczelnym (oddziału warszawskiego) pobiegła zobaczyć, co się dzieje i obalać nie było co, a nawet z kim. Jak wiadomo Alex obalać umie i lubi, więc zeźlił się strasznie na Pana Prezydenta za pokrzyżowanie tak misternie uknutego planu (ostrzegamy więc Prezydenta, że Alex może być groźny; zwłaszcza w „NHL Hockey”, w którym zrobił ostatnio znaczne postępy). Jedynym efektem jego wyprawy było niegroźne zderzenie w drzwiach z panem Stanisławem Tymem (pozdrawiamy!), dzięki czemu Alex mógł, opowiadając o nieudanej inwazji na „Wprost”, użyć figury stylistycznej: „My, dwaj czołowi felietoniści Polski…”. Alex odgraża się, że zmieni redakcję i ponowi atak. Ostatnim ze skutków frustracji poinwazyjnej było przerzucenie się Alexa na kuchnię chińską. W wydaniu Alexa kuchnia chińska to wietnamskie danie „cielęcina 5 smaków”, pochłaniane przez niego nałogowo i codziennie. Szukamy odpowiedniego lekarza-specjalisty od uzależnień daniami orientalnymi, ale na razie Azjaci opanowali tylko małą gastronomię przeczuwając chyba, że w służbie zdrowia, zwłaszcza państwowej, zarobić wiele nie można.

W redakcji tymczasem inwazja przygo-dówek. Strasznie dużo się tego pokazało po remanentach poświątecznych. Doszliśmy więc do wniosku, że przeglądy przygo-dówek zawieszamy na jeden numer, bo świeżych zatrzęsienie. Ostatnia część przygodówkowego przeglądu pojawi się więc w następnym numerze. Z braku miejsca zdecydowaliśmy się także na zamieszczenie rozstrzygnięcia konkursu świątecznego dopiero w numerze kwietniowym.

Natomiast już od zaraz zamierzamy w „Menu” informować Was w przybliżeniu, co ciekawego znajdziecie w następnym TS. Wiemy, że to niemożliwe, niewykonalne, a nawet nieprawdopodobne, ale nie takie rzeczy już robiliśmy.

Podpisał sterany życiem Triumwirat w składzie 1+1=100%
Emilus i Sir Haszak (wszyscy na chińskim)

GRY:
ALONE IN THE DARK III (PC)
BLACK & WHITE (C64)
BRONX MEDAL (C64)
BURNTIME (PC, Amiga)
C.J.’S (C64)
CO DO GROSZA (Amiga)
COSMOX (C64)
CREATURE SHOCK (PC)
CYBERWAR (PC)
CYCLEMANIA (PC)
DEADLY RACER (PC)
DEATH GATE (PC)
FIRE FOX (C64)
FORTRESS OF DR RADIAKI (PC)
FUN BALL (C64)
GUILTY (PC)
HOLLYWOOD MOGUL (PC)
INFERNO (PC)
JAMM IT (PC)
JUTLAND (PC)
KING’S QUEST VII (PC)
MARTIAN MEMORANDUM (PC)
RETRIBUTION (PC)
RISE OF THE ROBOTS (PC, Amiga)
SKELETON KREW (PC)
SPACE PIRATES (PC)
TEENAGENT (PC)
TERMINAL TERROR (PC)
TITANIC BLINKY (Amiga)
UNIVERSE (PC, Amiga)
WING COMMANDER ARMADA (PC)
ZOMBIE (Amiga)

JEST TAKTYCZNIE:
ON THE BALL LEAGUE EDITION (PC)
PREMIER MANAGER III (PC, Amiga)
GAZILLIONAIRE (PC)
KING’S TABLE (PC)
HOLLYWOOD MOGUL (PC)
FRONT LINES (PC)

JEST EROTYCZNIE:
MAN ENOUGH (PC)
GET THE GIRL (PC)

PEGASUS (2 gry)
SEGA (2 gry)

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ:
ANOTHER WORLD
FLASHBACK
DZIESIĘCIOPAK
BUDOKAN
POWERMONGER

CZYTELNICY NADESŁALI:
DYLAN DOG
TALAGON
KERNAW

WIEŚCI ZE ŚWIATA GRANIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*