Rampage

Eksperyment polegał na jednoczesnych zmianach genetycznych trzech organizmów typu-B. Celem miało być otrzymanie trzech różnych dinozaurów dla jednego z amerykańskich ogrodów zoologicznych.
Typ-B to zwierzęta zaliczane do przodków dinozaurów. Znaleziono je zamrożone na jednym z pod arktycznych bagien.

Przy udziale naukowców z całego świata zwierzęta rozmrożono, przywracając im funkcje życiowe. Pierwsza faza eksperymentu udała się.
Następnie dinozaury zostały umieszczone w oddzielnych klatkach i karmione różnymi pokarmami. Tak więc przyszły brontozaur dostawał świeżą paszę roślinną, tyranozaur tylko mięsko, a pterodaktyl papkę z różnych latających ptaszków. Na razie wszystko szło dobrze.
Wkrótce typom-B znudziło się życie w klatce i postanowiły udać się na mały spacerek. Skutki tej wycieczki zależą tylko od Ciebie. Im więcej zniszczysz, tym lepiej.

Rampage na początek trzy bloki — po jednym dla każdego z milutkiej trojki. Aby je zniszczyć, należy powybijać wszystkie okna, następnie uszkodzić mury i fundamenty. Na sucho nie byłoby to trudne, ale niestety przyjdzie ci walczyć z różnymi niesprzyjającymi okolicznościami. Przed tobą agresywne samoloty, strzelające czołgi, nieustępliwi żołnierze. Natura nie poskąpiła ci jednak pięści i nóg, więc nie żałuj — przykop raz i drugi, to się uspokoją. A jak nie, to popraw po twarzy!
Gdy już zmęczysz bloki, przyjdzie kolej na wieżowce (ale odmiana!). Tutaj będzie trochę trudniej, ponieważ pojawi się nieprzyjemne utrudnienie w postaci zwodzonego mostu. Tak naprawdę, to jest to most, który chamsko wodzi cię za nos. Dlatego też staraj się nim w miarę możliwości nie przejmować.

rampageWieżowce są niestety bardziej wytrzymałe niż bloki. Tu będziesz musiał wykazać sporą inwencję niszczycielską i doświadczenie. Trzeba wiedzieć gdzie uderzyć i jak uderzyć. Na początek tradycyjnie powybijaj wszystkie okna i zabierz się do murów. Proponowałbym zacząć od góry i posuwać się ku dołowi. W momencie gdy wieżowiec pęka na pół, lepiej jest być na ziemi, a nie na dwudziestym piętrze.

Sporo jest na tym level’u uciążliwych pcheł w postaci helikopterów, czołgów i innych osłabiaczy. Z góry wiadomo przecież, że musisz wygrać, a oni mimo to mają do ciebie jakieś wąty. Przejmij więc na chwilę rolę przedszkolanki i naucz ich podstaw dobrego wychowania — każdemu podstaw nogę. Na pewno się ucieszą.

To tylko kilka ciekawych momentów z Rampage. Jeśli chcesz czegoś więcej, to nie ma problemu — weź joya i do pracy. Zapewniam — jest wesoło i ciekawie. A tak w ogóle, to budować każdy potrafi. Czy każdy jednak umie burzyć? Sprawdź to sam na sam.

Luke

Opublikowano w czasopiśmie TOP SECRET 3 (1991)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*