Hypery Nr 35

okladka_35_minipage39_t2

REKLAMA: Gdy znużony osunąłem się na bruk mojego rodzinnego miasta, nie mając sił i amunicji do obrony przed ZONM-owcami (Zdziczałe Odziały Nauczycieli Matematyki) uzbrojonymi w całki matematyczno-laserowe, nagle z pobliskiego kiosku RUCH-u spłynęła na mnie światłość. Spojrzałem na zrezygnowaną twarz gracza za ekranem i zrozumiałem, że jestem zdany tylko na siebie. Resztką sił podbiegłem do kiosku, rozwaliłem go jednym uderzeniem pięści i schowałem „TOP SECRET” za poniszczonym pancerzem. W tej chwili oberwałem cyrklem. Gdy się obudziłem, właśnie próbowano załatwić mnie napychaczem mózgu. Byłem jednak ostatnią szansą mojego kretyńskiego miasta i nie mogłem zawieść. Wyrwałem z TS-a rubrykę T’N’T i wyrzuciłem ją przez ekran, następnie ujrzałem napis „IDKFA” i rozwaliłem wszystkich ZONM-owców. PóĽniej wylazłem z komputera, by przywalić graczowi w mordę za to, że nie wiedział co to jest „TS”.

(Krwawy Dziarnek)

(Ten znakomity tekst leży u nas już od jakiegoś czasu, kiedyś wykorzystamy go jako reklamę TS, na razie Wy się z nim zapoznajcie – A&G)

OGŁOSZENIA DROBNE: Krzyś K. na przerwach zwykle stoi z boku. Wstydzi się przyznać, że ma Atari. W Polsce jest wiele takich dzieci jak Krzyś. Pomóżmy im! Konto wspierające fundację „Otumanione patefony”: 9876543210-543+5=?.

(Buka)

PROBLEMY ZDROWOTNE:
To Ja jestem prawdziwy Krzysztof Qubeczko i jestem po waszej stronie.

(Krzysztof Oubeczko)

Jestem całkowicie normalny i nie rozumiem, dlaczego ludzie na ulicy unikają mnie, wpadają w panikę, zaczynają krzyczeć, modlić się lub wzywają Policję.

(von Moltke)

WIELKA RADOŚĆ: Jak zobaczyłem mój list wydrukowany, to z radości dostałem ataku mózgu.

(Lord Fredek)

PERSONALIA: Przyuczam się do zawodu elektronika (nie mylić z prezydentem).

(Mefistofeles)

Ja, Bartosz [—], pochodzenia CHŁOPSKIEGO, ślubny syn rodziców, kiedy piszę ten list mam za sobą 14 zim, 14 wiosen, 14 lat, 14 jesieni i jeszcze trochę.

(Bartosz G.)

TEXT MIESIĄCA: Udało mi się dzięki Wam zbankrutować bank. Wpłaca se kurcze człowiek kase na prenumeratę, a dwa tygodnie póĽniej dowiaduje się od listonosza, że zbankrutował sobie bank. Jak mnie zamkną, to będzie na Was i albo mnie wyciągniecie z tego shitu, albo zrobicie mi darmową prenumeratę do końca życia, bo jak nie, to Was zarzucę wszystkimi spectrumnami z kraju.

(Siwy)

GROŹBY: Wszystkie Puchatki i inne debile co myślą, że Oubeczko jest normalny, są na mojej czarnej liście. A tak dla porównania to był na niej mój kolega, a tera Panie świeć nad jego duszą, kopnął w kalen­darz. Prosta sprawa: klasyczne bombardowanie napalmem.

(Lord Fredek)

MINIOPOWIADANIE S-F: (…) Nagle coś mnie dĽgnęło w plecy. To byl redaktor naczelny konkurencyjnej, komunistycznej strajtaśmy [OCENZUROWANO – bez brzydkich słów – A&G]. Zacząłem go i ja dĽgać, jeno na nic, bo ten amator gier komputerowych był nieśmiertelny wskutek użycia czaru IDDQD. Przystawił mi do ucha zatemperowany patyk i mówi „Czyj?”, a je se myślę „No dobra”, więc piszę: [ ] to bogato ilustrowany magazyn kalkulatorowy, działający na kompu-kalkulatory Citizen, Casio, Łucznik itd. oraz na liczydła. Zawiera 100 stron jak se rozdrobnisz.

(Klocek)

NA KOPERTACH: W środku posłałem wam 4 bańki i 100 $ cobym wygrał konkurs, ale ukradli na poczcie.

(Supermac)

NIEZDECYDOWANIE: Niech żyje (albo umrze) team A&G.

((B.A. Amigus)

PROTESTY: Dlaczego w TS 33/12 metki z ocenami były tak wybielone? Piorąc tkaniny metki się odrywa!

(Pfeil Error)

ŻĄDANIA: My Winnetou rządamy (a może żądamy) ścięcia Emilusa bo ten [—] wydrukował w TS32 8,5 stron reklam.

(Winnetou)

KRYTYKA: Przepraszam za błędy, I ale zważając na ortografię TS to powinniście rozczytać.

(Bartko de Maniecki)

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE: Piwa i Top Secretu! Wesołego PC-ta! Aby wam się życi nie owrzodziły od gier.

(Adam’s)

Z okazji nowego roku życzę zagłady Krzysia K.

(Pfeil Error)

ZAKOŃCZENIA: Nie używajcie tego papieru jako papieru do [—], bo coś mi długopis zalewał.

(Mefistofeles)

Muszę kończyć, bo się „Gumisie” zaczynają.

(Intruder)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*