Jest Taktycznie (Nr 18/5 – 1993)

Nadobne dziewoje i szarmanccy dżentelmeni!

Już trzeci raz mam wątpliwą przyjemność przedstawiać swój świetny, jak zwykle, pomysł w Jest TAKTYCZNIE! Tym razem naszła mnie transcendentna refleksja natury egzystencjalnej – co robić, gdy przejdzie się grę w tę, a nawet z powrotem?! Otóż – zagrać w nową! Aby jednak nie wdepnąć w coś, co może ładnie wygląda, ale brzydko pachnie (w shita), postanowiliśmy (a ja najhardziej) wprowadzić całkiem nieodpłatne poradnictwo (stać nas!).

Z grubsza polegało to będzie na tym, że pod opisem gry, jak zwykle strategicznej, wystukamy parę linijek o grach podobnych do opisywanej. Jak (podskocz!) Naczelny (spadnij!) dopuści to może nawet ze screenem. Miałoby to na celu nie tylko znalezienie gry podobnej na dany komputer, ale również na inny, na którym opisywana gra jeszcze się nie ukazała (lub nie ukaże się nigdy).
Umożliwi to ciągłe męczenie tych gier, które się podobają i przechodzenie do podobnych, które przez wzgląd na podobieństwo również powinny się podobać.
I na tym zakończyć muszę mój jakże uczony wywód, albowiem każde następne zdanie grozi wizją bezkresnego trawnika z tabliczką po środku „Własność Naczelnego! Koszenie surowo wskazane!”. Chwilowo muszę przerwać również produkcję genialnych pomysłów. Nie zwalnia to jednak nikogo od strategicznej czujności w imię dobrze pojętego interesu wspólnego, albowiem było, będzie, a nawet Jest TAKTYCZNIE! O czym uprzejmie donosi, życzliwy

Sir Haszak

P. S. Oceny w “Jest TAKTYCZNIE! “ nie będą wyrażane w procentach, bo to się źle kojarzy (Ustawa o wychowaniu w trzeźwości). Rada Wodzów Starszych i Administracji terenowej uchwaliła, że będzie ona przekazywana przez stopnie wojskowe, co zwiększy autonomię JT! w TS. Wniosek przeszedł przez aklamację przy 2 głosach za, 3 – przeciw i 1 wstrzymującym się.

Opublikowano w czasopiśmie TOP SECRET 18/5 (1993)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*