Top Secret 53/8

nr53_okladka_miniWSTĘPNIAK:

Położenie

W ostatnich dniach zmieniło się dramatycznie położenie redakcji. Obecna jej siedziba mieści się około 7 pokoi dalej na wschód niż poprzednia. Telefon, adres i metraż pozostały te same. Przeprowadzkę przeprowadzono na fali zmian jakie spontanicznie, konsekwentnie i niezmiennie od początku roku są realizowane w piśmie. Ostatnia faza zmian najwyraźniej już większości redaktorów zbrzydła, toteż kto mógł uciekł z miejsca stałego pobytu tłumacząc się urlopem. Przeprowadzka spadła więc na BadJoya i Sir Haszaka, którzy nie wykazali się czujnością i zostali w charakterze tych, co gaszą światło. Ponieważ jednak ktoś musiał robić kolejny numer (znów padło na BadJoya i Sir Haszaka), więc po przerzuceniu mebli zakończyli prace fizyczne zostawiając kosmiczny bałagan (kto był, a parę osób miało to nieszczęście, miał wątpliwą przyjemność zobaczyć obraz nędzy i rozpaczy).

Prócz redakcji położenie zmieniła Dobrochna. Gdy praca nad numerem miała się ku końcowi, ta zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach nie pojawiając się ani w redakcji, ani w domu, ani w znajdującym się w sąsiedztwie sklepie spożywczym (celem uzupełnienia płynów ustrojowych)! Wyjaśnienie okazało się proste – jako artystka posługująca się językiem obrazów zapomniała, jak korzysta się ze słowa drukowanego. By zwalczyć wtórny analfabetyzm, skryła się w jakimś bliżej nie zidentyfikowanym zakątku Warszawy i przeczytała książkę (przynajmniej tak oświadczyła na konferencji prasowej zorganizowanej dla członków redakcji następnego dnia po odnalezieniu).

Położenie zmienił również Emilus. Do niedawna przynależał on do redakcji wypożyczając swe talenty programowi telewizyjnemu, który wymyślił i prowadzi. Od niedawna natomiast okazało się (całkiem niespodzianie, rzecz jasna), iż jest dokładnie na odwrót. Szok był podobny do tego, jaki przeżyli ludzie dowiedziawszy się, że Ziemia nie jest płaska.

Ostatnia zmiana położenia wiąże się ze znajomą pizzerią, do której czasem zaglądamy, aby posilić się nieco zmęczeni bezczynnością w redakcji (nie podamy nazwy, bo prócz nas jadają tam inni sławni ludzie i mogliby się zrazić, choć zrazów się tam nie serwuje). Otóż pewnego dnia zauważyliśmy, iż nawet tak skalany donosicielstwem zawód kelnera nie pozwala czasem na podanie potrawy bez wypadku. Bad-Joy miał szczęście być obsługiwany przez kelnerkę, której po dwakroć nie udało się donieść… sałatki! Zbyt ostro wchodziła w zakręty.

Kończąc tym akcentem kulinarnym (na inny chwilowo nas nie stać o czym za miesiąc) i życząc udanych resztek wakacji

podżyrował Triumwirat

w składzie Emilus (Jeszcze?) i Sir Haszak (nie wszyscy obecni)

P.S. W tym miejscu pragniemy serdecznie przeprosić za karygodne niedopatrzenie jakie miało miejsce w relacji z naszego skromnego jubileuszu 50-numemicy. Otóż pisząc o gościach z firm dystrybuujących gry nie wspomnieliśmy nic o najliczniejszej chyba grupie reprezentującej Digital Multimedia Group. Wszystkim przybyłym na naszą imprezę pracownikom DMG gorąco dziękujemy i obiecujemy poprawić się przy relacji z kolejnego jubileuszu.

GRY:
ADVANCED TACTICAL FIGHTERS (PC)
AH 64D APACHE LONGBOW (PC)
BATTLE ARENA TOSHIDEN (PC)
QUAKE (PC)
NOC (PC)
DESERT WOLF (Amiga)
DYREK (Amiga)
STRIFE (PC)
KICK OFF ’96 (PC)
LEMMINGS PAINTBALL (PC)
SENSIBLE GOLF (PC)
PRIMAL RAGE (Amiga)
LEGENDS (Amiga)
ŁOWCA GŁÓW (Amiga)
SENSIBLE WORLD OF SOCCER CE 95/96 (PC, Amiga)
MICRO MACHINES 2 T.E. (PC)
JUDGE DREED (PC)
BLACK VIPER (PC)
STAR WARS (PC)
WORLD RALLY FEVER (PC)

PLUG & PLAY:
PIĘKNA I BESTIA (NINTENDO)
SUPER BURNOUT (NINTENDO)
FLASHBACK (NINTENDO)
THE ITCHY & SCRATCHY (NINTENDO)
FULL THROTTLE ALL AMERICAN RACING (NINTENDO)
THEME PARK (NINTENDO)
POCKY & ROCKY 2 (NINTENDO)
ON THE BALL (NINTENDO)
BIKER MICE (NINTENDO)
SOCCER (GAME BOY)
PRIMAL RAGE (GAME BOY)
MICRO MACHINES 2 (GAME BOY)
WING COMMANDER 3 (PLAYSTATION)
ROAD RASH (PLAYSTATION)
ALIEN TRILOGY (PLAYSTATION)
AGILE WARRIOR F111X (PLAYSTATION)
SHELLSHOCK (PLAYSTATION)
CLOCKWORK KNIGHT (MEGA DRIVE)
GOLDEN AXE DUEL (MEGA DRIVE)
JURASSIC PARK (MEGA DRIVE)
POWER RANGERS  (MEGA DRIVE)
WARLOCK (MEGA DRIVE)
WORLD CHAMPIONSHIP SOCCER 2 (MEGA DRIVE)
BATTLE ARENA TOSHIDEN REMIX (MEGA DRIVE)

JEST TAKTYCZNIE:
C&C AND W II TOOLKIT (PC)
WARCRAFT II MORE WAR – RETURN OF THE HORDE (PC)
CHAOS OVERLORDS (PC)
CYBERJUDAS (PC)
WAR COLLEGE (PC)
OFFENSIVE (PC)

CZYTELNICY NADESŁALI:
OWARB!
EQUINOX
BATTLE SQUADRON
JACK THE NIPPER

INTERNETOWY KĄCIK GRACZA
OKOSTNA

STARE ALE JARE:
MEGATRIPACK
MEGA-LO-MANIA
SINDICATE
FEARS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*