Top Secret 40/7

okladka_40_mini

WSTĘPNIAK:

Uniwersytet Naczelnego

Wakacje doszły już niemal do połowy, co od razu odbiło się na pracy redakcji Dobrochna wydała dyspozycje dotyczące makiet numeru, po czym śpiesznie ewakuowała się na Mazury. To samo zrobiła Honorata, która nas pracowicie składa. Naczelny wyjechał łapać motyle. Rooshkeen też już wyjechał tak jak i Gawron, tyle że ten ostatni jak dobry bumerang szybko wrócił. W redakcji zostali Emil, Haszak i Dean który jest u nas od niedawna i stanowi pierwszą komórkę filtracyjno-rozdzielczą przysyłanej przez Was korespondencji. Haszak z braku lepszych zajęć kupił samochód, ale fakt ten nie został należycie doceniony przez media (me znalazł się na liście 100 najbogatszych Polaków „Wprost”), nad czym do dziś boleje. Złośliwi twierdzą, że to dlatego iż nie stać go było na samochód umyty. Ogólnie rzecz ujmując warunków do pracy nie ma, bo jak się pomyśli, że wszyscy leniuchują, to się grać odechciewa.

Zamiast więc pracować Emilus z Haszakiem szaleją w Internecie zdobywając coraz to nowe adresy firm, które mają coś wspólnego z grami komputerowymi. Na razie zebrali się ich kilkadziesiąt, a dopiero zaczęli. Dzięki temu może się okazać, że rubryka „Co nowego?” jest stanowczo za mała i wymusi na nas większą selekcję informacji.

Jeśli już jesteśmy przy zawartości TS to warto napisać parę słów o nowej rubryce – założonym przez Naczelnego Uniwersytecie. Jak wiadomo kandydatów na studentów w bród, a miejsc na uczelniach niewiele. Postanowił więc nasz Naczelny (świeć Panie nad jego duszą) wnieść kaganiec oświaty w nasze skromne progi i dać możliwość edukacji tym 100 000 graczy którzy sięgają po TS. Wszystkie zajęcia prowadzone będą raz w miesiącu na jednej z kolumn pisma i dotyczyć będą teorii gier, ogólnego z nimi obejścia oraz praktyki, czyli co zrobić żeby komputer chciał grać. Wykłady są bezpłatne i nieobowiązkowe, egzaminów nie ma, zaliczeń i stopni też, wylecieć stąd nie można, bo tylko śmierć skreśla z listy kandydatów. Nasz uniwersytet jest więc uczelnią o jakiej marzy każdy szanujący się uczniowie i studenci Formuła trochę wakacyjna, ale i roku szkolnym postaramy się ją utrzymać.

Podżyrował Triumwirat w pełnym składzie dwu osób, których pominąć nie sposób

Emilus & Sir Haszak

GRY:
DISCWORLD (PC)
TOWER ASSAULT (PC)
TERMINAL VELOCITY (PC)
PYROTECHNICA (PC)
IRON ASSAULT (PC)
RUFF 'N TUMBLE (Amiga)
LOST EDEN (PC)
KINGDOM THE FAR REACHES (PC)
LIGA POLSKA MANAGER (PC)
GIEŁDA ŚWIATOWA (Amiga)
SIM TOWER (PC)
HAMMER OF THE GOODS (PC)
HERO QUEST (C64)
NBA 95 (PC)
KINGPIN (Amiga)
KLIK & PLAY (PC)
X-IT (Amiga)
ENERGY MOVER (Amiga)
LASERMANIA 2 (Amiga)
MNEMOTRON (Amiga)
WINGS OF GLORY (PC)
DAVID LEADBETTERS GOLF (PC)
SCOTTISH OPEN (PC)
GOLP (Amiga)
LOLLYPOP (Amiga)
T-RACER (Amiga)
BC RACERS (PC)
BUFFALE BILL (C64)
SUPER STREET FIGHTER 2 TURBO (PC, Amiga)
CHAOS CONTROL (PC)

PRZEGLĄDOBALE – PINBALL’E
8 BALL DELUXE
PINBALL DREAMS
EPIC PINBALL
TRISTAN

JAGUAR (4 gry)
GAMEBOY (4 gry)
PEGASUS (4 gry)
SNES (4 gry)

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ:
BIRDS OF PREY
WING COMMANDER
RICK DANGEROUS
WOLFCHILD
XENON 2

CZYTELNICY NADESŁALI:
SPITFIRE 40
CHICAGO 90
KACPER
TECHNOID

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*