Hypery Nr 42

nr42_okladka_minipage39_t2

SAMOKRYTYKA: Jest to bardzo głupi list, tak głupi, że aż długopis swędzi.Kazek WynalazekNIEUŚWIADOMIONY: Poszedłbym spać, gdyby nie to, że w moim wyrze leży taka jedna i rozkosznie się przeciąga. I czego ona ode mnie chce????Zygfryd z Konopii

GREPSY: Chodzenie po bagnach wciąga.
Im mniej zębów, tym większa swoboda języka.
Nie dostaniesz ANI KROPELKI – Ania Kropelka
Umrzyj młodo – zostaw atrakcyjne zwłoki.
Mam prawo do szczęścia, ale nie mam szczęścia do prawa.

Nicromancer

J-23 ZNOWU NADAJE: XIX0XXX $#%*™&#$ ** /// XX4 -+… ** ?;=- (…)

Kóper

(było tego na dwie strony – Kaczor)

ZAKOŃCZENIE: Kończę to arcydzieło sztuki epistolarnej, zwane potocznie listem, staroegipskocerkiewnym VALE!

KiC.I.A

JUDGEMENT DAY:
(o lichych technologiach, marketingu etc.) Wszystkich tych komputerowców: graczy, producentów, programistów powinno się w klatkach pozamykać i dokarmiać za pomocą bardzo długiego kija.GrolwerLINGWA ŁACINA:Nie hebamus Alex&Gawron.Karaktakus the DOOM(co, oglądało się „Waleczne Pingwiny” ? – red.)HOJNOŚĆ:Dyskietkę możecie zatrzymać i tak nie moja.

Pojpoj

NIEZDECYDOWANY: Droga redakcjo TOP SECRET piszę do was z pewnego powodu. A dokładnie kupiłem sobie grę pod tytułem: WING COMMANDER III, tylko że nie wiem jaki mianowicie powinienem kupić komputer?

Świrek

SOCZYSTOŚĆ JĘZYKA:Wy [—] [—]! Wy tłuczki [—]! Jak jeszcze raz mi [—] wydrukujecie coś o tym [—] [—] w [—] jego mać [tutaj nazwisko do wiadomości redakcji], to wam [—] na jelitach [—] zawieszę i wasze [—] brudne [—] w oczy powsadzam.[—](wszystkie wyrazy ogólnie uznane za obelżywe ocenzurowano – red. fragment ten opublikowaliśmy potomnym ku przestrodze; [—] na stemplu odczytaliśmy Twoje miasto – Piekary Śl. Lotna brygada już w drodze)P.S.:„Przepraszam, że nie nakleiłem znaczka na kopertę, ale piszę w pośpiechu (w końcu jest lekcja nie?) dopiero po wrzuceniu listu do skrzynki zauważyłem brak znaczka.”

BAMBER

KOLEJNY P.S.:„Niedawno przeczytałem, że w Kazimierzy W. (taka mieścina w kieleckim) będzie występować zespół disco polo „Top Siekrek”.

Dawid B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*