Top Secret 3

nr03_okladka_mini

WSTĘPNIAK:

BÓL TWORZENIA

Witamy po raz trzeci maniaków najwspanialszej rozrywki ściskania joysticka! Pierwszy numer spowodował napływ niesamowitych ilości listów. Dziękujemy za pochwały, rady, nawet za pełne dezaprobaty wydymanie warg. Z len Wasz list nie pozostanie bez echa, lecz często nie mamy możliwości dokładnej listownej odpowiedzi. Reminiscencje i wrażenia po tej lekturze znajdziecie w rubryce „Teka Tajniaka”.

Numer niniejszy miał ukazać się jeszcze w zeszłym roku, lecz nie udało to się. Mieliśmy za to więcej czasu na dopracowanie konstrukcji numeru i polepszenie jego formy. Niestety, musieliśmy też sięgnąć nieco głębiej do Waszej kieszeni.

W trzecim Ściśle Tajnym znów kilka smacznych kąsków z dyskietki. Po obróceniu strony ujrzycie test, w którym wycisnęliśmy wszystko z dwunastu najciekawszych joystickowych ofert na naszym rynku. Poza tym mrozi piwo w żyłach historia Żelaznego Władcy i przyspiesza puls Strip Poker Story.

Mówiły jaskółki, że Sejm RP poważnie wziął się za znowelizowaną ustawę o prawie autorskim i podobno w kwietniu policja będzie miała szkolenie w temacie co dyskietka, a co kaseta. Co oznacza to dla Was i dla nas, nie muszę mówić. Ale jest to nieodwołalne i niezbędnie konieczne.

Na razie jednak zajmijmy się grami, starymi i nowymi. Już teraz zapowiadamy spojrzenie na Siient Service II, rozwikłanie Shadow of the Beast I i II, F-15, który nie zmieścił się tutaj i wiele innych atrakcji. Dla bardziej początkujących specjalny prezent w postaci instrukcji wpisywania nieśmiertelności. Zaczynamy od Atari i kolejno przebiegniemy po wszystkich popularnych komputerach.

A teraz RESET, CRL-A-A, CTRL-ALT-DEL, START-OPTION, SHIFT-CTRL-ESC oraz RUN/ STOP-RESTORE! Niech Moc będzie z Wami!

Redakcja

GRY:

Colossus Chess (Spectrum, C64, Atari XL/XE)
Microprose Soccer (Spectrum, C64, Atari ST, Amiga)
Fighter Bomber (Spectrum, C64, Amiga, PC)
Nadral (Atari XL/XE)
Rampage (Spectrum, C64, Atari XL/XE, Amstrad)
Veermer (C64, Atari XL/XE, Amstrad)
GryZor (Spectrum, C64, Atari ST, Amstrad, Amiga)
Operation Stealth (Atari ST, Amiga, Apple, PC)
Hyperborea (Atari XL/XE)
The Last Ninja 2 (Spectrum, C64, Atari ST, PC, Amiga)
Feud (Spectrum, C64, Atari XL/XE)
Empire (PC)
Robin Hood (Spectrum, C64, Atari XL/XE, Amstrad)
Win, Lose or Draw Junior (Spectrum, C64, Atari XL/XE, Amstrad)
Hat-Trick (Spectrum, C64, Atari XL/XE, Amstrad, PC)
IronLord (Spectrum, C64, Atari ST, Amiga)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*