Hypery Nr 43

nr43_okladka_minihypery

K.K. lek. 1.1…..: „Krzyś Kubeczko jest dupkiem w czerwonym kapturku, ale go lubię, bo jest ATAROWCEM, ale takich bzdetów, pierdoł i bochomazów jakie on graweruje, to by nawet sam Mrzdęga Pałczan Sodu Wącholewski nie wymyślił, a gdyby je zobaczył Pan Kleks, to sam by wskoczył do kałamarza.”
Mr. Baca

JAK TO DOBRZE MIEĆ DZIADKA: „piszę ten list ale chyba nie wyślę go od razu. Muszę poczekać aż dziadek odbierze rentę i da mi na znaczek (i już po rencie).”
The Naturat (Łódź)

CIERPIENIE TWÓRCY: „Sorry, że nie napisałem miesiąc temu. (Nie bierzcie tego poważnie, stara w kiblu, a mi chce się lać więc coś napisałem).”
KÓPER

NAGA PRAWDA: „Czy wiecie jakie jest motto (nie mylić z gettem) Krzysia K – Ktoś powiedział że atarowcy to dupy, a najgorsze jest to że on miał całkowitą rację.”
YouzeQ

PRZEZ KABATY DO REDAKCJI: „PS. Drukować cały list tak jak napisaliśmy. Bo jak nie to na każdym drzewie na ul. Służby Polsce (po drodze do Was) rozwiesimy go.”
Dorphalack & Samael
Przeczytałem owe ultimatum Deanowi, który po chwili zaczął się zastanawiać: „Hmm, ile tam jest drzew? – Raz, dwa, trzy…” – Wodzu

POCZTÓWKA Z WAKACJI:
„Wakacyjne greetingsy dla członków wszystkich członków ekipy TS przesyła
Kamil”
Uprzedzając różne domysły to nie był żaden z redakcyjnych Kamili – Wodzu

NOWA SIEĆ?: „RUMUNET – SIEĆ ŻEBRAKÓW I SLUMSMANÓW”.
RUMUN NAVlGATOR

DEFINICJA: „PC-towiec to taki, któremu po usłyszeniu, uwidzeniu lub uwąchaniu jakiejś rzeczy, myśli, obrazka lub zapachu związanego z firmą Commodore ręce, nogi i włosy zwijają się w pięści, para idzie z uszu, nosa i innych części ciała, a M61 Vulcan lub M134 Minigun (Spas 12, M16 (jak kto ma to, może być Colt Commando [to takie M16 ze skróconą lufą, amortyzowaną kolbą i kilkoma drobniejszymi modernizacjami], AKSU 47 Kałasznikow, UZI lub MAG 95 (POLSKA ROBOTA! PALCE LIZAĆ I OBGRYZAĆ) – jak kto nie jest zamożny) sam wyskakuje z szafy, przeładowuje się i wyszukuje celu.”
Mr. Baca

TIPS MIESIĄCA: „Wskocz na psa lub kota, wejdź na niego teraz się schyl, a będziesz mógł rzucić pizzą.”
Jacek G.

TIPS ROKU: „Doom, PC: Napisz: hutgbuihod‘rfgkljhjklef;bhjkreh-kjiah – Nic się nie stanie.”
Franco Rywwis

POMYSŁOWY DOBROMIR: „Wszyscy, co piszą o zastosowaniu komputera Amiga to się nie znają na rzeczy, bo mój kuzyn Amigą obiera ziemniaki i wywozi zawartość szamba (lub jak kto woli zyngruby). Próbował orać pole, ale mu nie wyszło i poszedł paść kozy, podczas gdy Amiga dawała jeść świnkom.”
Mr. Baca

MOCNE GŁOWY: „Ile wolt trzeba, żeby mój kumpel zgodził się ze mną, że IBM jest lepszy od Amigi?”
Awocado
Chyba około 90 (choć ilość jest odwrotnie proporcjonalna do mocy) – Wodzu

ZDZIWIONY?: „Poprzednie moje listy były do sedesu, jak se je ostatnio przeczytałem to żuchwy szukałem u sąsiadki.”
Mr. Baca

(PRA)DZIADEK PRAWDĘ Cl POWIE: „Moj pradziadek laborant nauczył mnie jednego: Pamiętaj chemiku zawczasu, wlewaj zawsze wodę do kwasu!”
David II Cooperfield

ZAPYTANIA:
– „Co to znaczy „zdrowy psychicznie”?”
Nikt z nas – red.
– „Czy jesteście w posiadaniu informacji, gdzie można zakupić dodatkowe mięlęgownice nitrowy-tycznych bezwładnościowych bulgulatorów ośmioprzełożeniowych do tranwajnów, które z kolei są częścią rdzenia lodówki elektrojądrowej?”
Mr. Baca
Tak, Wodzu chce tanio sprzedać – Dean.

Tym razem Dean, popędzany przez Emilusa do sporządzenia innych materiałów, zwalił całą robotę na mnie, czyli supertajnego agenta, o którego istnieniu nie wiedzą nawet najstarsi górale, a już na pewno nie redaktor Naczelny.
Wodzu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*