Top Secret 50/5

okladka_50_mini

WSTĘPNIAK:

Skutki jubileuszu

Dożyliśmy! Lata ciężkiej pracy nadwyrężającej kondycję fizyczno-finansową, kręgosłup moralny i shifty w komputerach doprowadziły do trwałego zwyrodnienia naszych charakterów, wymagającego porady psychologa, psychiatry, a może nawet Shoko Asahary. Biorąc jednak pod uwagę epokowe dokonania na niwie popularyzowania komputerowej rozrywki oraz tworzeniu zrębów lżejszej odmiany prasy komputerowej możemy z dumą powiedzieć – warto było!

Nie dlatego, że w tym czasie przeszliśmy setki gier, wydrukowaliśmy tysiące tipsów. udzieliliśmy dziesiątków tysięcy rad. ale z powodu niesienia kagańca oświaty. Wytrwale, nieustępliwie, bezkompromisowo, często z narażeniem komputerów na zawirusowanie przekazywaliśmy informacje o tym, w co w najbliższym czasie będzie można zagrać. Trud nasz nie poszedł na marne spotykając się z żywiołowym odzewem naszych Czytelników. Dziękujemy!

Ponieważ dożyliśmy szczęśliwej chwili skromnego jubileuszu, możemy spokojnie wyjechać do sanatorium, przejść na emeryturę lub zacząć pisać autobiografie. Znając naszą wrodzoną umiejętność wyboru najprawdopodobniej wybierzemy wszystkie trzy możliwości.

Z okazji jubileuszu, a może z zupełnie innej okazji, wprowadziliśmy do opisów tytuły niezależne od tytułów gier. Postanowiliśmy się trochę pobawić słowem. Oczywiście oczekujemy Waszej oceny tego pomysłu w listach do redakcji.

Życząc powodzenia wszystkim maturzystom i ósmoklasistom zdającym egzaminy wstępne podpisał się

Triumwirat w stałej obsadzie Emilus & Sir Haszak

Przy okazji chcieliśmy zdementować priaaprilisowe pogłoski, jakoby TOP SECRET miał zostać tygodnikiem sprzedawanym wraz z płytkami CD, dyskami twardymi itp, Sir Haszak nie został naczelnym, choć rzeczywiście pismo branżowe CTW napisało taką bzdurę, a ocena gry „Buried in Time” nie prezentuje się jak na ostatniej stronie pisma: 13,0,0,0, ale 9, 5, 8, 10, a „Civilization 2″ nie będzie w pełni spolszczona.

GRY:

KINGDOM 'O MAGIC (PC)
SPYCRAFT: THE GREAT GAME (PC)
SWAT: POLICE QUEST (PC)
BRIDGE CHALLENDER (PC)
THORINS PASSAGE (PC)
DARK EYE (PC)
BLOOD (PC)
ANGEL DEVOID (PC)
MEGABLAST (PC, Amiga)
UBEK (Amiga)
SLAM TILT (Amiga)
PINBALL ’95 (PC)
PINBALL 3D VCR (PC)
CYBERBALL (C64)
S.T.U.N. RUNNER (C64)
WAYNE GRETZKY NHLPA (PC)
NBA LIVE ’96 (PC)

JEST TAKTYCZNIE:
ROCKSTAR (Amiga)
BATTLES IN TIME (PC)
POL-GOL! (PC)
MISTRZ POLSKI (Amiga)
COMMAND & CONQUER: COVERT OPERATIONS (PC)
BASTION (PC)
HILLSEA LIDO (Amiga)
CONQUEROR A.D. 1086 (PC)

KONSOLOWY ŚWIAT

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ:
MEGAPACK 5
WAR AT SEA

CZYTELNICY NADESŁALI:
CRYSTAL KINGDOM OF DIZZY
THE CYBERPLASN FORMULA

INFOSYSTEM ’96
ECTS ’96
Z KIM TEGO NIE ROBILIŚMY
KISHKA DELUXE

SPRZĘT:
TEST KART DŹWIĘKOWYCH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*