Top Secret 37/4

nr37_okladka_mini

WSTĘPNIAK:
Wyjście awaryjne

Alexowych przygód część druga i ostatnia. Otóż prawie mu się udało zostać Naczelnym. Zaatakował to stanowisko w jednym z pism konkurencyjnych, ale zatrzymał się o szczebel niżej. Wierzymy, że jeszcze dopnie swego i zrealizuje nasz superchytry i supertajny zarazem plan streszczony w haśle „Każdy Naczelny pisma o grach byłym redaktorem TS” (jest na razie dwóch takich; Alex ma szansę być trzecim).

Oczywiście odejście Alexa jest dla nas niepowetowaną stratą, wielkim nieszczęściem, strasznym ciosem itd, itp, więc pewnie nic się nie zmieni i dalej będziemy najlepsi. Musimy jednak stanowczo i koleżeńsku podziękować mu w tym miejscu za współpracę, gdyż bez niego TS nie byłby z pewnością tym, czym jest dzisiaj (i to piszemy całkiem serio).

Naczelny tymczasem dołączył do klubu stukniętych próbując staranować jakiś zachodni samochód swoim przyrządem (126p). Widać nie za bardzo ufał w powodzenie tego przedsięwzięcia, bowiem starał się to zrobić przy prędkości 30 km/h. Po eksperymencie musiał wymienić sporą część przodu. Bardzo się denerwuje, gdy chwali się jego przyrząd, że taki umyty.

Po ogólnym rozprzężeniu spowodowanym targami doszliśmy do siebie i podsumowaliśmy targi katowickie (krótka relacja w „Co nowego?”). Poza częścią oficjalną dotyczącą wyników handlowo-marketingowych raport wskazuje, że na Śląsku usługi gastronomiczne stoją na bardzo wysokim poziomie. Będąc monstrualnie głodni zamówiliśmy dwa kurczaki-mutanty. Wprawdzie dostaliśmy tylko jednego, ale za to z czterema piersiami. Sprzedawczyni nie udzieliła informacji, gdzie go wyhodowano.

W wielkiej polityce tymczasem nieciekawie. (Dystrybutorzy narzekają na niską sprzedaż, celników, regularnie i z dużą konsekwencją przetrzymujących gry komputerowe (bo nie są one oprogramowaniem. jak napisał w CUP-ie ktoś inteligentny) oraz po staremu na piractwo. Nie widać, by miało się ku lepszemu. co oczywiście nie dotyczy naszego pisma, które jest lepsze z numeru na numer, a może jeszcze trochę lepsze.

Z życzeniami wesołego jaja, bo jaja niewesołe są zbyt smutne zaprasza do świątecznej konsumpcji numeru

nadal dwuosobowy Triumwirat w składzie Emilus i Sir Haszak (wszyscy wielkanocni)

GRY:

The Big Red Adventure (PC, Amiga)
Noctropolis (PC)
Wing Commander 3 (PC)
Rise of the Triad (PC)
All Terrain Racing (Amiga)
Pinball Fantasies Deluxe (PC)
Crime Patrol 2 (PC)
Mortal Combat 2 (PC, Amiga)
Doman (Amiga)
Sango Fighter 2 (PC)
Shaq-Fu (Amiga)
Crypts of Egipt (Atari XL/XE)
Świat Olkiego (Atari XL/XE)
Popo Team (Pegasus)
Super Pang 2 (Pegasus)
Happy Paris (Pegasus)
Global Gladiators (SEGA)
Burning Force (SEGA)
Mega Games (SEGA)
Jet Strike (PC)
Blubria (C64)
Combination (C64)
Complex (C64)
Dragon Lore (PC)
Menzoberranzan (PC)

JEST TAKTYCZNIE:
Pole walki (Amiga)
The big 3 (PC)
Great Naval Battles (PC)
Stalingrad (PC)
Digital Warriors (PC)
Championship Manager (PC)
Rise of the West (PC)
Titans Legacy (PC)

Przegląd przygodówek cz. 3
Przeżyjmy to jeszcze raz
Czytelnicy Nadesłali:
Pong (Atari XL/XE)
Revs (C64)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*