Hypery Nr 41

nr41_okladka_minihyperyPOWITANIE: „Cześć zdradliwe pachołki Stalina!?!
Mam dla was propozycję nie do odrzucenia (granat?).”
Minder Mcshmall

ULTIMATUM: Jeżeli nie spełnicie żądań, wpuszczę wam przez BBS mojego najnowszego (pierwszego) wirusa napisanego w Turbo Pascalu. Mój pupilek ma na imię Grey Rat (grey_rat) i z Top Secret BBS będzie źle!!! I to nie żarty!!!’
Paweł P. „Czacho*
Stamtąd skąd będziesz dzwonił (pieczęć na liście) zapłacisz niezły rachunek za połączenie z Warszawą…- red.

„RZONDANIA (Ż)”: .Utycia Naczelnego (jest za chudy).’
Ja super Ja tj MODEL tj Jochny

NIEDOWIAREK: „Do tej pory w to nie wierzyłem – gdy poprosiłem w kiosku o „TOP SECRET”, pani zaczęła szukać w magazynach erotycznych, po czym poinformowała mnie: „Nie ma”. Po sugestii, aby przeszukała dział komputerowy, znalazła to, co chciałem kupić. Ciekawe przeżycie!”
CHRISBECUEL

DO YOU SPEAK ENGLISH?:
„Cześć nazywam się Tomek, niektórzy wołają na mnie ryba, ale ja tego nie lubię. Napisałem do was list z kuponami „pole do popisu” i na hity i shity (a propos co to właściwie znaczy SHIT, stary kit czy co?).
Tomek
Jakby to zgrabnie ująć… – kał? – red.

BUNT: „… (cholera, muszę zmienić długopis bo tamten chyba domyślił się że to list do was)…”
The Generat

SAMOKRYTYKA: „Po przeczytaniu onego zdania uważacie mnie za totalnie zdebilałego frajera i kretyna niedorobionego franczna mana.”
Jaworznicki Pieron

SMAKOSZ PEŁEN NIESPODZIANEK: „Niewiem poco wysrałem te 4500 na znaczek do Was, ale jeśli mnie nie wydrukujecie z ogromną chęcią wyrzygam stówę na nóż na was.”
ZOMBIE

ERRATA: „Przyznaję rację Ziółkowi, w lutowym numerze w Hyperach palnełem taki kwas o metkach, że czasów takich kwasów nie pamięta mój pradziad Casanova (Taki kwas!).”
PFEIL ERROR

PROPOZYCJA NIE DO ODRZUCENIA: „Jak mnie wydrukujecie to wysadzę w powietrze redakcję konkurencji.”
Apel

POZORY MYLĄ: „Czy słyszeliście już ten dowcip? Pyta kolega policjanta: „Dlaczego wpychasz sobię tę kromkę chleba do tyłka?”, a ten na to: „Dentysta polecił bym jadł drugą stroną”. Na marginesie trzeba powiedzieć, że mundurkowi nie mają poczucia humoru. Za ten kawał, w czasie kontroli dokumentów samochodu, mój kuzyn zebrał mandacik w wysokości 50 zł. Jest to tym bardziej dziwne, że od razu zrozumieli jego sens, co przy ich ujemnym ilorazie inteligencji jest niewytłumaczalne naukowo.
von Moltke

ODA DO AMIGI:
„Hej Amigo, co się smucisz? ze wsi jesteś, na wieś wrócisz! Amigowcu nie rżnij głupa DOOM nie chodzi no i dupa!”
Mr. Sołtys

ZDZIWIONY?: „Po przeczytaniu nr 5/95 oczy mi wyleciały (jedno znalazłem pod biurkiem, a drugiego jeszcze nie. Być może wpadło do odkurzacza, kiedy odkurzałem mieszkanie).”
JEDNOOKI (TYMCZASOWO) RUMCAJS

ŻYCZENIA...: Życzę wszystkiego co najgorsze, a szczególnie oblania sesji.
Feud

„P.S.”: „Koperta jest trochę brudna, ale to listonosz wyświnił.”
The Generat

„P.S. II”: „Przysyłam wam trochę papieru (toaletowego – red.), żeby nie było trzeba drukować na kupionym i żeby Top Secret był tańszy.”
The Generat
Dzięki! Właśnie wykorzystaliśmy – red.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*